wyszukiwanie zaawansowane
» Panele Ścienne 3D

Filtry produktów

Kontakt

  • www.wnetrze24.com
    NIP: 5993134440
  • E-mail:biuro@wnetrze24.com
  • Telefon790742519
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00

Panele Ścienne 3D

Panele ścienne zmieniają diametralnie poziom estetyki ścian w każdym pomieszczeniu. Skutecznie stosowane w biurach, prywatnych pokojach, mieszkaniach i prestiżowych lokalach. Trend znacznie zyskał na popularności już kilka lat temu. Projektanci wnętrz zaczęli masowo stosować je w najlepszych aranżacjach. Charakterystycznym elementem paneli ściennych jest uzyskana po montażu, nowa perspektywa. Nie spojrzysz już na swoją ścianę tak samo, jak przed instalacją. Różnorodność dostępnych modeli sprawi, że dopasujesz efekt tak, aby całkowicie cieszył oko. Bez względu na to, czy w Twoim pomieszczeniu dominuje styl minimalistyczny i pełny bieli, czy naśladujący bardziej odległe epoki, znajdziesz produkty pasujące fantastycznie. Warto wspomnieć, że nie musisz koniecznie zakrywać całej ściany panelami. W niektórych przypadkach lepszym rozwiązaniem staje się udekorowanie tylko części powierzchni tworząc interesujący wzór.

Panele ścienne - Alternatywa dla pustej przestrzeni

Panele ścienne perfekcyjnie naprawią problem osób, które czują się niekomfortowo w pomieszczeniu z zupełnie gładkimi powierzchniami. Czasem wszechstronna pustka może przytłaczać i tworzyć poczucie braku. Czasem warto wprowadzić pewną małą zmianę, aby całość nabrała oryginalnego charakteru. Wniesienie paneli ściennych w wizualizacje niektórych mieszkań zmieniło ich wygląd i odczucia właściciela na zawsze. Skutecznie ochraniają ścianę przed możliwymi uszkodzeniami mechanicznymi. Stanowią swoistą tarczę odporną na ryzyko zniszczeń. Twój stres o elementy podczas sprzątania i innych czynności zmniejszy się. Wykorzystane materiały sprawiają, że satysfakcja utrzymuje się przez lata. Sam montaż nie zajmie więcej niż kilka chwil. Wszystkie czynności związane z zakładaniem produktu są proste i sprawiają przyjemność.

Wiele osób nie jest pewnych końcowego efektu. Czy będzie taki sam, jak widoczny na filmach i serialach? Tak, ponieważ liczne zdjęcia doskonale odzwierciedlają piękno, które można uzyskać. Panele ścienne oprą się ponadprzeciętnej wilgoci, promieniowaniu UV lub niskiej temperaturze. Dodatkowo odbijają światło tworząc naturalny klimat. Z uwagi na to, że popularność i zainteresowanie względem produktu ciągle wzrasta, Twoi goście prawdopodobnie będą zachwyceni wchodząc w próg. Pozwól sobie odczuć przyjemne chwile w miłym otoczeniu.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Sklep zoologiczny online